istanbul seo uzmanı

İstanbul Seo uzmanı olarak size ziyaretçilerinizin sitenizi daha çabuk fark etmelerini sağlayarak stratejilerle fayda sağlayabilirim. Yerel SEO çalışmalarınızda da daha fark edilir olmanızı sağlayacak sadece size özel SEO hizmetimle şimdi tanışmak ister misiniz? Size özel çalışmalarla internette sadece var olmanızı değil, fark edilmenizi ve rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlıyorum.   

Biliyorsunuz ki artık şirket olarak faaliyet gösteriyorsanız bir internet siteniz olmak zorunda… Ama sadece internet sitesi sahibi olmakla internette fark edilir ve başarılı bir firma olmak arasında çok büyük farklar var. Eğer küçük veya orta ölçekli bir işletmeyseniz, sizi rakiplerinizin önüne geçirecek doğru SEO stratejisini birlikte belirleyebiliriz. 

İstanbul SEO Uzmanı Olarak Ne Yapmaktayım?

Verdiğim hizmetler arasında: 

 1. SEO analizi, 
 2. İnternet sitesi içinde yer alan boyutu fazla yüksek fotoğrafların küçültülerek sayfa hızının arttırılması
 3. Kırık linklerin kontrolü ve varsa düzenlenmesi
 4. Sosyal medya bağlantılarının kurulması ve doğru şekilde çalışıp çalışmadığının kontrolü
 5. İnternet sitenizin kullanıcı odaklı hale getirilmesi
 6. Sektörünüze yönelik, internet kullanıcılarının merak ettiği ve aradığı anahtar kelimelerin tespiti
 7. Merak edilen ve okunurluğu yüksek içerik stratejisinin belirlenmesi
 8. Haftalık ve aylık raporlamalarla sitenizin ilk günden itibaren durumunun takibi
 9. Gerektiğinde hızlı teknik destek 
 10. İstanbul içi yüz yüze, İstanbul dışı SEO danışmanlığı için online toplantılar yer alır. 

Hizmetlerime dair genel bilgilendirme yaptıktan sonra sektörünüz ve internet siteniz için gerekli analizleri yaparak işe başlarım. İstanbul SEO uzmanı olarak önce site içi seo sonrasında site dışı seo çalışması için gerekli adımları belirler, size bilgi veririm. Bütün hizmetlerimi sözleşme kapsamında yapmaktayım.

İstanbul SEO Uzmanı Olarak Nasıl Çalışıyorum?

Her SEO projesi insanların parmak izi gibi bir diğerine benzersiz olmak zorundadır. Çünkü her internet platformunun ulaşmak istediği hedef kitle benzer olsa da aslında tamamen farklıdır. Her internet sitesi sahibinin internetteki ve işindeki hedefleri ayrıdır. O yüzden SEO bir varsayımdan yola çıkarak herkese aynı şekilde uygulanamaz. Başarılı SEO hizmeti için öncelikle:

 • Seçilen web sitesi temasının sektöre ve internet sitesini ziyaret edecek kullanıcılara uygun olduğundan emin olmalısınız. 
 • Site içinde her şey sade ve göz yormayan bir tasarım yaptırmalısınız. 
 • Site içi tasarımı, ziyaretçilerin aradığı her şeyi kolayca bulabilmesine yönelik tasarlatmalısınız.
 • Site içindeki bütün sayfaların düzgün çalıştığından emin olmalısınız. 
 • Seçtiğiniz renklerin firmanıza ya da internet platformunun yapısına uygun olduğundan emin olmalısınız. 
 • Yazı fontlarının okunurluğunu denetlemeli, gerekirse fontta değişikliğe giderek sitenizi en iyi kullanıcı deneyimine hazırlamalısınız. 
 • Sosyal medya ve iletişim eklentilerinin tamamının eksiksiz çalıştığından emin olmalısınız. 
 • Sitenizin bütün sayfalarının hem masaüstü hem de mobil görünümde kusursuz olmasını sağlamalısınız. 

İstanbul seo uzmanı olarak bütün bu detaylara dikkat ederek webde ayakları yere sağlam basan bir başarı yakalamanız için çalışırım. İnternet sitesi içindeki hataların giderilmesi, yapılması gereken çalışmaların tamamlanması neticesinde arama motorlarının size ulaşmasını sağlayacak eklentileri kurarım. Neticede sitenizi hem SEO hem mobil uyumlu olarak potansiyel hedef kitlenizin fark edeceği hale getiririm. 

Bundan sonraki adım, kullanıcı odaklı SEO stratejisi ile sitenizi internetin ön sayfalarına hatta birinci sayfaya taşımaktır. Ancak ilk sayfada yer almakla birinci sırada yer almak farklıdır. SEO çalışmalarında dikkat etmeniz gereken şeylerden biri, hedeflediğini her anahtar kelimede her zaman ilk sırada yer alamayacağınızdır. Ayrıca seo çalışmasının oturaklı bir hale gelmesi ve internette istediğiniz kelimelerde önde çıkmanız için 3-9 ay arasında bir süre geçebilir. Bu tamamen sektörünüzdeki rekabetin zorluk derecesine göre değişir. 

İstanbul SEO Danışmanı Fiyatları 

İstanbul SEO uzmanı arayışınızda size standart fiyat sunan ve birinci sıra garantisi veren kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Çünkü sektörde çok sayıda firmaya SEO danışmanlığı yapan biri olarak her sektörün ayrı bir çalışma disiplini gerektirdiğini biliyorum. Günlük ayırmanız gereken mesai, takip etmeniz gereken rakiplerin sayısı, algoritma değişikliklerine uygun yeni planlamalar, her sektör için değişebilir. Bu nedenle İstanbul seo danışmanı fiyatları, sektörünüze, hedeflerinize, önde çıkmak istediğiniz anahtar kelimenin zorluk derecesine göre değişir. 

En sağlıklı bilgiyi almak için İstanbul SEO uzmanı Abdullah Özdemir ile birebir görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz online toplantı talep edebilir, firmanızı organik ve akılcı bir yolla daha fazla tanınır hale getirebilirsiniz. SEO hizmeti almak için şimdi arayın!

  Adres:

  Orhantepe Mahallesi Hamit Bey Sokak No:38 Kartal / İstanbul