SEO hizmeti, bir internet platformunun rakiplerini aşarak, internette ön sıralarda yer alması adına yapılan dijital stratejidir. Organik dijital büyüme faaliyetleri arasında yer alan SEO, bir internet sitesini önce fark edilir kılar. Daha sonra yapılan iç optimizasyonlarla ve içerik stratejileriyle internet sitenizin daha fazla yükselerek ilk sayfaya kadar çıktığını görebilirsiniz. Size vereceğim SEO danışmanlığı hizmeti sayesinde size internet sitenizi nasıl daha iyi bir konuma getirebileceğiniz konusunda destek vereceğim. Site kurulumundan internetteki arama niyetine kadar her detayı düşünerek sizin için en iyi dijital stratejiyi oluştururum. Şimdi arayıp vakit kaybetmeden internetteki yerinizi sağlamlaştırın!

Google SEO Hizmeti Nedir?

Dünyanın en çok kullanılan arama motorları listesinde bildiğiniz gibi Google birinci sırada geliyor. Bu nedenle Google SEO hizmeti diğer arama motorlarına kıyasla çok daha değerli bir konumda… İnternet kullanıcılarının aradığı terimlere alternatif olarak Google semantik anahtar kelimeleri de karşılarına çıkarıyor. Örneğin “Seo uzmanı” diye yaptığınız aramada Google size SEO uzmanı “maaşları”, “nasıl olunur?” gibi alternatif terimleri de çıkarıyor. İşte Google gibi yapay zekâ algoritması bu kadar gelişmiş bir arama motorunda üst sıralarda yer almak firmanızı daha çok kişiye ulaştırır. Peki, SEO hizmeti sadece anahtar kelime araştırmasıyla mı yapılır? Tabi ki hayır! Doğru terimleri kullanarak oluşturduğunuz makaleler sitenize trafik almanızda etkilidir. Ancak öncelikle yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır. Sitenizi arama motorlarının tanıyıp sıralamaya alması gerekir. Bunun için yapılan SEO çalışması içinde yer alanlar:

1.Seo uyumlu web tasarım

2.Görsellerin ve site içi tasarımın kullanıcı odaklı olması

3.Sektöre dair niş bir alanda hizmet verildiğini belirten bir site haritası bulunması

4.Site içindeki görsellerin kalitesinin yüksek, sitenin temasıyla uyumlu olması,

5.Sitede gerekli iletişim ve sosyal medya eklentilerinin bağlı olması,

6.Site içindeki yazılı içeriklerin tamamının belli bir mantıksal çerçeve içinde yazılması,

7.Ürün ve hizmet açıklamalarının doğruyu ve kullanıcıların merak ettiği detayları içeren şekilde oluşturulması,

8.Google Ads, Google Benim İşletmem, Google Haritalar, Google Analytics, Google Search Console gibi seo araçlarının siteye entegre edilmesi,

9.Meta title ve meta açıklamaların doğru odak anahtar kelimeyle yazılması şeklinde listelenebilir.

Google seo hizmeti, bütün Google eklentileri aktif kullanılarak yapıldığında, site mobil ve seo uyumlu şekilde tasarlandığında internette en çok arananlar içinde yerinizi alabilirsiniz.

Freelance SEO Hizmeti Nasıl Veriyorum?

Yukarıdaki çalışma listesi aslında standart bir SEO hizmeti için düşünülmüş genel detayları içerir. Ancak her SEO projesi, sektöre ve firmanızın amacına göre özelleştirilmelidir. Bunun için aslında bütün site içi optimizasyonlar yapıldıktan sonra en iyi sonucu hangi tür içeriklerle alacağınıza dair birkaç farklı deneme yanılma yöntemi kullanılabilir. En iyi içerik türü ve en çok aranan, merak edilen konuları tespit ederek sitenizi kullanıcı odaklı bir uğrak yeri haline getirebilirsiniz. Aradıkları her şeyi sizin sitenizde bulan müşteri adaylarınız ya da ziyaretçileriniz, ilerleyen süreçte sitenizin adını yazarak doğrudan markanızı aramaya başlarlar. Verdiğim freelance seo uzmanı olarak hizmet kapsamında size özel SEO stratejileri çıkararak, haftalık ve aylık raporlamalarla ilerlemenizi takip ederim. Şirketinizin ya da bireysel olarak sizin yeni oluşturduğunuz hedeflere yönelik olarak projeyi yeniden şekillendiririm. Birlikte yapacağımız görüşmeler neticesinde internetten en yüksek verimi almanıza yönelik çalışmayı yaparız. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için verdiğim SEO hizmetlerimde dilerseniz İstanbul içinde yüz yüze görüşmeler yapabiliriz. İstanbul dışındaysanız online toplantılarla iletişimde kalarak SEO çalışmanızı şekillendirebiliriz.

SEO Hizmeti Danışmanlığı Fiyatları

Seo danışmanlığı ve seo hizmeti genellikle iç içe düşünülür. Aslında bu yanlış değildir de. Ancak SEO danışmanlığı, ilk olarak firmanızın ya da internet platformunuzun mevcut durumunu analiz etmeye yarar. Seo hizmeti danışmanlığı fiyatları belirlenmeden önce değerlendirilmesi gerekenler:

  • Siteniz yeni mi yoksa internette index almış otoriter bir site mi?
  • Rakipleriniz ne konumda, öne çıkmak istediğiniz kelimelerin rekabet düzeyi ne durumda?
  • Sitenizin daha iyi hale getirilmesi için yapılması gereken çalışmalar var mı? (Görsel optimizasyonu, içeriklerin yeniden yazılması vb.)
  • Sadece SEO hizmeti mi alacaksınız? Yoksa sıfırdan bir web sitesi de yaptırmak istiyor musunuz?

Bütün bu detaylar internette sizi öne çıkaracak SEO çalışması için fiyatlandırmayı etkileyen faktörler arasındadır. Ayrıca ilerleyen süreçte site içi SEO çalışmaları bittikten sonra backlink çalışması yaptırmanız gerekecek mi? Bütün bunları sektörünüzün ve hedeflerinizin gereksinimlerini değerlendirerek belirleyebiliriz.

İnternette fark edilir ve organik trafiğinizi arttırmak istiyorsanız bunun için tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmek… Tanışmak, SEO hizmeti konusunda bilgi almak ve randevu oluşturmak için şimdi bana iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz.

Adres:

Orhantepe Mahallesi Hamit Bey Sokak No:38 Kartal / İstanbul